15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

OVERSPORT HD

OVERSPORT HD

FUTBOLLI ITALIAN DHE SHQIPAR NË NIVEL NDËRKOMBËTAR…

Me nisjen e sezonit të ri sportiv, OVERSPORT do të transmetojë për ju të gjithë SERIE A TIM për një total prej 10 ndeshjesh ekskluzive në ditë, të cilës do ti shtohet edhe Liga Skoceze.
OVERSPORT ju pret një ofertë shumë dimensionale e kompletuar me volejboll, squash, atletikë dhe sporte të tjera…

SERIE A

Sezonet 2021-2024 të Kampionatit futbollistik më të dashur nga shqiptarët, Seria A, vijnë ekskluzivisht vetëm në platformën tonë. Ndiqni të gjitha ndeshjet e skuadrave më të mira italiane në çdo pajisje smart me Oversport.

ABISSNET SUPERIORE

KATEGORIA E 1 RE

KUPA E SHQIPERISE

SUPERKUPA.

E – SERIE A

Gjeni risinë e kampionateve e-sport eSerieA TIM në Oversport. Këto kampionate ndahen në FIFA 21 dhe PES 2021 në platformën Playstation 4. Me qindra orë ndeshje të luajtura nga e-lojtarët profesionistë më të mirë do ju tregojnë magjinë inovative të videolojërave.
CEV
Oversport ju sjell kampionatet evropiane të volejbollit për femra dhe meshkuj 2021-2025. Ky kalendar sportiv është i dendur me evente duke përfshirë kualifikimet e ndryshme, garat e klubeve, ligat evropiane, si dhe beach&snow volley.

SPFL

Liga Skoceze e Futbollit Profesionist gjen një shtëpi të re, ekskluzivisht në Oversport. Sezonet 2022-2025 secili me mbi 85 ndeshje për t’u shijuar do sjellë te të gjithë abonentët fuqinë dhe energjinë ikonike të futbollit skocez.

ATHLETICS

Adrenalinën dhe dedikimin e atletëve më të mirë në Oversport. Turi Botëror i Lojërave të Brendshme të Atletikës si dhe Turi Kontinental i Atletikës Botërore për sezonet 2021-2024 do transmetohen ekskluzivisht në platformën tonë.

MARATHON

Maratonat e mëdha Romë 2021-2023 dhe Berlin 2021-2022 i keni vetëm në platformën Oversport.
Ndiqni atletët më rezistentë në botë teksa vrapojnë në ndjekje të fitores nëpër mjediset urbane të këtyre qyteteve historike!

SQUASH

Oversport ka kënaqësinë të transmetojë një nga sportet më të veçanta në botë, Squash-in! Në platformën tonë vjen turi botëror i shoqatës profesioniste të Squash-it për burra dhe gra në sezonet 2021-2022 dhe 2023-2024.

PARALYMPICS

Overersport beson se çdokush mund të arrijë majat, pavarësisht vështirësive të jetës. Sporti është një përvojë fuqizuese, dhe ku më mirë se Lojërat Paralimpike Pekin 2022 dhe Paris 2024 për të shpërndarë këtë mesazh.

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X