15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Shopping Tips

NimiTV flet SHQIP!

Me NimiTV tashme ju keni te gjitha kanalet SHQIP kudo ku jetoni ne DIASPORE! 240 KANALE VETEM NE SHQIP! DigitAlb, SUPERSPORT, TRING, TRING SPORT, ART MOTION, me te gjitha kanalet kryesore Top Channel, Klan, Vizion Plus, abc, Klan Kosova, RTK HD, ATV, RTSH HD, Dukagjini, ALSAT Maqedoni, Kanali 10, shume kanale kosovare, por edhe te diaspores dhe jo vetem...
Kategori Lajmet e fundit

Nise FRESH… 2022!

OFERTA me e re DigitAlb per nje FRESH te ri te vitit 2022! Perfito ULJE CMIMI deri 30 % per riabonimet 6 dhe 12 mujore DigitAlb dhe PREMIUM SUPERSPORT. Shpejto prane albaSAT SHOP ose one line kudo ku jeton ne DIASPORE ne http://albasat.tv/digitalb.
Kategori Lajmet e fundit

SURPRIZA nga TiBO TV!

Ky vit do të sjellë shumë të reja fantastike për të gjithë ata që kanë zgjedhur TIBO për familjen e tyre!    Prodhime origjinale, përmbajtje e re TV dhe surpriza të tjera të presin në platformën e preferuar të shqiptarëve kudo nëpër botë!   Këtë vit në TIBO ti do mund të shijosh:   – Seriale të prodhuara ekskluzivisht...
Kategori Lajmet e fundit

FESTA ne DigitAlb!

Festa ne DigitAlb sapo ka filluar… SUPER ULJE CMIMI ne paketat 3, 12 mujore FAMILJARE, FILLESTARE, por edhe PREMIUM. PREMIUM (PAKETA SPORTIVE E DigitAlb ME 7 KANALE SPORTI SUPERSPORT HD DHE 2 EUROSPORT). Shpejto prane albaSAT SHOP ose one line kudo ku jeton ne DIASPORE ne http://albasat.tv/digitalb.
Kategori Lajmet e fundit

Bej BAAAM me Tring!

SUPEROFERTA E FESTAVE te fund vitit vetem me Tring Digital… Dhjetori është muaji i dhuratave! Bej BAAAM me ULJET deri 40% per riabonimet si edhe per klientet e rinj qe duan te behen pjese e familjes se madhe Tring Digital. Ndaj gjatë këtij muaji magjik Tring ju dhuron emocione si asnjëherë më parë të përcjella me...
Kategori Lajmet e fundit

BB VIP

Edicioni i famshem i Big Brother VIP kete rradhe me te ftuar te famshem. LIVE ne DigitAlb ne 2 kanale te dedikuara posacerisht BB VIP 1 dhe BB VIP 2. Perfito pa PAGESE 2 kanalet me riabonimin 12 mujor DigitAlb FAMILJAR ose PREMIUM. Prane albaSAT SHOP... gjej gjithcka abonime, sisteme satelitore, OFERTA speciale… Bli online ne link-u...
Kategori Lajmet e fundit
1 2 3 13
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X