15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Autori / Gjergji Gambeta

Muaji i festave me Super ULJE!

DigitAlb mbush muajin me emocione, spektakël dhe argëtim për të gjithë familjen. Përfito nga oferta për abonimet 12 mujore me ULJE CMIMI  𝗱𝗲𝗿𝗶 -𝟳.𝟬𝟬𝟬 𝗟𝗲𝗸𝗲̈, përgjatë muajit më festiv të të gjithë shqiptarëve KUDO ku jetojne! Paketa me e mire me 2 kanalet KOMBETARE TOP CHANNEL HD dhe KLAN HD si dhe dhjetra kanale tematike perfshire...
Kategori Lajmet e fundit

SUPER OFERTE TRING!

Super oferte TRING DIGITAL… Perfito DHURATE dekoderin HYBRID OTT dhe ndiq KUDO ku jeton ne DIASPORE 140  kanale. Ndiq SHQIP kanalet me te mira shqiptare dhe shqipfolese te rajonit. Super evente sportive CHAMPIONS LEAGUE, SERIE A, MOTO GP, NBA, SUPER CUP, kampionatet portugez, turk etj. Ndiq paketen e KLAN HD (26 kanale) dhe jo vetem, por edhe RTSH HD (17 kanale) me platformen TRING OTT me...
Kategori Lajmet e fundit

APP DigiAlb OTT

Shkarko APP DigitAlb OTT  (APLIKACIONIN) ne IOS dhe Google PLAY  (FALAS) kudo ku jeton ne DIASPORE… Ndiq SHQIP kudo ku jeton ne  EUROPE, AMERIKE, AUSTRALI… PLATFORMA me e dashur e TE GJITHE SHQIPTAREVE. 134 kanale SHQIPTARE, KOSOVARE, SHQIPFOLESE, por edhe te huaja. VOD (Video On Demand) si e ngjashme NETFLIX me qindra filma, emisione, dokumentare te ndara...
Kategori Lajmet e fundit

KLAN HD me TRING OTT

Ndiq paketen e KLAN HD me 26 kanale dhe jo vetem, por edhe RTSH HD me platformen TRING OTT me dekoderin HYBRID OTT. Dekoder HD i cilesise maksimale me te cilin ndiqni 135 kanale te TRING OTT. Tring TV OTT është një platformë interaktive e cila plotëson çdo dëshirë tuajën. Shihni gjithҫka që ju dëshironi: në ҫdo kohë,...
Kategori Lajmet e fundit

SUPERIORE 2022/2025 ne OVERSPORT HD

Pas SERIE A kampionatit italian (2021/2024), OVERSPORT  dhe TiBO TV sigurojne te drejtat e transmetimit edhe per eventin tjeter sportiv. ABISSNET SUPERIORE, KATEGORIA E PARE, KUPA E SHQIPERISE, SUPERKUPA tashme ne 5 kanalet OVERSPORT HD. EKSKLUZIVISHT i gjeni kanalet ne platforma TiBO TV OTT. PER 3 SEZONET E ARDHSHME…   Bli online KUDO KU JETON NE DIASPORE ne http://albasat.tv/tibo-tv.
Kategori Lajmet e fundit

DigitAlb OTT… KUDO ne DIASPORE

DigitAlb tashme me sherbim OTT (over-the-top). OTT është një platformë që mundëson transmetimin e programeve televizive dhe filmave nëpërmjet internetit, sipas kërkesës dhe nevojave te klientit. Falë OTT transmetimi i programacionit në pajisje të ndryshme është i mundur në çdo kohë që dëshirojmë, pa patur nevojë për një lidhje me kabëll, por vetëm përmes lidhjes me internet. Paketa FAMILJARE...
Kategori Lajmet e fundit

DigitAlb 2022 – 2028

LIVE, vetem ne platforma DigitAlb 2022 deri 2028 te gjitha takimet e Kombetares sone, por edhe asaj Kosovare. UEFA NATION LEAGUE, EUROPEAN QUALIFIERS, EURO 2024, EURO 2028, Kualifikuese Boterori 2026 dhe te gjitha takimet miqesore te KOMBETARES SHQIPTARE… LIVE ne kanalet SuperSport HD. Ne gjithe Europen me DigitAlb satelitor ne 16 grade ne lindje ne...
Kategori Lajmet e fundit

10 vjet NimiTV!

10 VJET NimiTV!  Platforma me e kompletuar me qindra kanale SHQIP. Partner mediatik i paketave DigitAlb, TRING, Artmotion. Kanale me te mira shqiptare, kosovare si edhe kanalet SHQIP te gjithe DIASPORES shqipfolese… Te gjitha SPORTET ne kanalet SUPERSPORT HD, TRING SPORT HD, ARTSPORT HD dhe jo vetem! Me qindra kanale te huaja pervec kanaleve shqiptare....
Kategori Lajmet e fundit

NBA deri 2025, LIVE ne TRING

NBA kampionati me i famshem i basketbollit deri 2025, LIVE ne TRING DIGITAL… Takimet me spektakolare do i ndiqni edhe 3 vite e tjera vetem ne kanalet TRING  SPORT HD. Zgjidh TRING dhe EJA ME KAMPIONET! Bli online dhe perfito 6 muaj DHURATE abonim START (35 kanale). Kliko ne http://albasat.tv/product/set-tring-dekoder-karte-3-mujor dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE! 59 kanale ne Hellas Sat...
Kategori Lajmet e fundit
1 2 13
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X