15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Kategori / Lajmet e fundit

Super oferte festash!

Oferte festash kete fundvit nga Tring Digital dhe albaSAT. Super ofertë festive për klientët e rinj të platformës Satelitore. Aparat satelitor HD + karte smart 79 euro. Dhuratë 3 muaj abonim satelitor + Uefa Champions League. Prane albaSAT SHOP ose on line www.albasat.tv
Kategori Lajmet e fundit

TiBO Familja

Paketa me e lire per te gjithe familjen vetem me 139 euro ne vit, plus TiBO IPTV dekoder HD vetem me 70 euro. 150 kanale nga me te mirat e me te larmishmet. Behu pjese e Tibo IPTV, kudo ku ndodhen ne te gjithe boten! Vetem prane albaSAT ose on line ne www.albasat.tv.  
Kategori Lajmet e fundit

Sezoni ri TiBO IPTV

Vetem me 139 euro ne vit, ju shijoni mbi 150 kanale (DigitAlb) paketa fillestare, por edhe dhjetra kanale shqiptare te rajonit ne paketen TiBO FAMILJARE. Tre paketa qe perfshijne gjithcka, sigurisht SuperSport HD dhe Eurosport HD. Platinium, Gold dhe Familja Plus. Beni zgjedhjen tuaj. Kryeni blerje on line ne albaSAT SHOP!
Kategori Lajmet e fundit
1 14 15 16
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X