15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

ARGETIMIN… E VENDOS TI!

ARGETIMIN… E VENDOS TI!

ARGETIMIN e vendos TI… OFERTA SPECIALE E FESTAVE TE FUNDVITIT.

Perfito FALAS dekoderin OTT HYBRID me abonimin 12 mujor.

135 kanale perfshire VOD (Vide On Demand) sherbimi i ngjashem me NETFLIX me qindra filma, dokumentare, seriale, femije, seriale pa fund, qe pasurohen cdo jave me evenimente te reja…

Tring TV OTT është një platformë interaktive e cila plotëson çdo dëshirë tuajën. Shihni gjithҫka që ju dëshironi: në ҫdo kohë, kudo dhe në ҫdo paisje!

Tring TV OTT është teknologjia e së ardhmes…

Se shpejti kanali me i ri TURKISH SERIES… serialet me te mira turke.

Shijo SERIE A, CHAMPIONS LEAGUE, NBA, MOTO GP dhe jo VETEM!

8 KANALE SPORTIVE TRING SPORT HD perfshire RTSH SPORT, SUPER TENNIS TV.

Mos e humb OFERTEN FESTIVE…

Kliko ne http://albasat.tv/product/tring-iptv-abonim-12-muaj dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE!

Ose prane albaSAT SHOP

 

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X