15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

NimiTV flet SHQIP!

NimiTV flet SHQIP!

Me NimiTV tashme ju keni te gjitha kanalet SHQIP kudo ku jetoni ne DIASPORE!

240 KANALE VETEM NE SHQIP!

DigitAlb, SUPERSPORT, TRING, TRING SPORT, ART MOTION, me te gjitha kanalet kryesore Top Channel, KlanVizion Plus, abc, Klan Kosova, RTK HD, ATV, RTSH HDDukagjini, ALSAT Maqedoni, Kanali 10, shume kanale kosovare, por edhe te diaspores dhe jo vetem kaq!

Kanale tematike per femije, dokumentare, emisione te larmishme, histori, fanatazi, kulture dhe jo vetem.

Sporte te gjitha ligat EUROPIANE nga SuperSport HD dhe Tring SPORT HD.

Bli online kudo ku ndodhesh ne EUROPE vetem ne link-u si vijon:

NimiTV 1 M DigitAlb + BOX

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X