15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

EJA ME KAMPIONET!

EJA ME KAMPIONET!

Zgjidh TRING dhe EJA ME KAMPIONET!
Bli online dhe perfito 6 muaj DHURATE abonim START (35 kanale).
Kliko ne http://albasat.tv/product/set-tring-dekoder-karte-3-mujor dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE!
58 kanale ne Hellas Sat 39 grade. Shijo SHQIP filma, dokumentare, emisione origjinale per femije, evente sportive dhe JO VETEM…
Champions League, Serie A, NBA, MOTO GP kampionatet turk, portugez, skocez, Youth League etj.
Me dy abonime START (35 kanale) dhe EXTRA (58 kanale).
Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X