15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

SUPER OFERTE TRING!

SUPER OFERTE TRING!

Super oferte TRING DIGITAL…

Perfito DHURATE dekoderin HYBRID OTT dhe ndiq KUDO ku jeton ne DIASPORE 140  kanale.

Ndiq SHQIP kanalet me te mira shqiptare dhe shqipfolese te rajonit.

Super evente sportive CHAMPIONS LEAGUE, SERIE A, MOTO GP, NBA, SUPER CUP, kampionatet portugez, turk etj.

Ndiq paketen e KLAN HD (26 kanale) dhe jo vetem, por edhe RTSH HD (17 kanale) me platformen TRING OTT me dekoderin HYBRID OTT.

Tring TV OTT është një platformë interaktive e cila plotëson çdo dëshirë tuajën. Shihni gjithҫka që ju dëshironi: në ҫdo kohë, kudo dhe në ҫdo paisje!

Tring TV OTT është teknologjia e së ardhmes…

VOD (Video On Demand) librari e pasur me qindra filma qe pasurohen cdo dite… e ngjashme me NETFLIX, por GJITHCKA ne SHQIP.

Seriale, dokumentare, emisione, femije, sporte, aksion, shkence, fantazi etj

Kliko ne http://albasat.tv/product/set-tring-dekoder-karte-3-mujor dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE!

 

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X