15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Kategori / Lajmet e fundit

SERIE A, LIVE ne TRING!

SERIE A, LIVE ne TRING sezonet 2024-2029 Çdo premtim është borxh! “Il Calcio” kampionati Italian i futbollit, kampionati i njëmijë e një emocioneve, ekskluzivisht në Tring për plot 5 sezonet e ardhshme. Për të gjithë abonentët, ndjekësit dhe tifozët, Tring sjell lajmin e vitit dhe njofton se ka siguruar të drejtat e transmetimit ekskluzive për...
Kategori Lajmet e fundit

CHAMPIONS LEAGUE ne TRING deri 2027!

CHAMPIONS LEAGUE edhe 3 SEZONE (2024/2027) te tjera ne TRING DIGITAL (satelitor, tokesor, OTT). Shijoni MAGJINE  e spektaklit me te bukur futbollistik, LIVE ne kanalet TRING SPORT HD. Sezoni 2024-2025 do të shënojë pikënisjen e marrëveshjes së re 3-vjeçare për të drejtat ekskluzive të transmetimit të paketës të plotë, me të gjitha ndeshjet, të Uefa Champions...
Kategori Lajmet e fundit

E BUKURA E FESTAVE!

Këtë fundvit, 𝑒 𝐵𝒰𝒦𝒰𝑅𝒜 𝑒 𝐹𝐸𝒮𝒯𝒜𝒱𝐸  vjen magjishëm në çdo vatër nga DigitAlb. Merr tani ofertën festive me 𝗨𝗟𝗝𝗘𝗧 𝗘 𝗠𝗘𝗗𝗛𝗔 të fundvitit për riabonimet 12 mujore, dhurata për klientët e rinj, si dhe eventin e shumëpritur të vitit, BIG BROTHER 𝗩𝗜𝗣, 𝗙𝗔𝗟𝗔𝗦, për abonimet Premium. 3 paketat FAMILJARE, FILLESTARE dhe PREMIUM… Gjeji produktet e...
Kategori Lajmet e fundit

Fundviti me TRING FESTA!

Fundviti 2023 si cdo here ne TRING DIGITAL me nje kanal te dedikuar FESTAVE! Kanali TRING FAMILY behet TRING FESTA me dhjetra filma kushtuar Krishtlindjeve dhe festave te nderrimit te viteve.. Nga dt 1/12/2023 deri 6/1/2024, 24 ore filma te zgjedhur, qe do ju ofrojne ngrohtesi dhe gezim per gjithe familjen. Shijo kanalet  e paketes...
Kategori Lajmet e fundit

Sezon SPEKTAKOLAR me DigitAlb!

Sezoni i ri sportiv 2023/2024 eshte mese SPEKTAKOLAR me DigitAlb dhe paketen PREMIUM. Sportet me ELITARE dhe gjithashtu RIKTHIM per vitin sportiv 2023/2024 i SERIE A, kampionatit me te dashur te shqipetareve. Por, jo vetem… KUQEZINJTE ne misionin EURO 2024 dhe NATIONS LEAGUE. Kombetarja e KOSOVES gjithashtu, LIVE ne kanalet SUPERSPORT HD. Ndiq Premier League,...
Kategori Lajmet e fundit

TIBO TV OTT

TiBO OTT me e re se shpejti me nje super upgrade ne platformen me te madhe Teknollogjike ne rajon, teresisht e zhvilluar nga djem e vajza shqipetare. Cilesi maksimale dhe konfigurime speciale per me shume shumellojshmeri kanalesh dhe zgjedhjesh. Qindra djem e vajza te punesuar ne platformen TiBO OTT per te ofruar platformen teknollogjike me te...
Kategori Lajmet e fundit

VERA ne DigitAlb

Nje vere fantastike ju pret me DigitAlb me paketen me te mire te te gjithe SHQIPTAREVE! Shijo evenimentet me te mira sportive te veres 2023 ne ekranin e DigitAlb OTT. Shkarko APP aplikacionin DigitAlb OTT dhe ndiq qindra kanale ne SHQIP, KUDO ku jeton ne DIASPORE!  
Kategori Lajmet e fundit
1 2 15
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X