15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Shopping Tips

DigitAlb 2022 – 2028!

LIVE, vetem ne platforma DigitAlb 2022 deri 2028 te gjitha takimet e Kombetares sone, por edhe asaj Kosovare. UEFA NATION LEAGUE, EUROPEAN QUALIFIERS, EURO 2024, EURO 2028, Kualifikuese Boterori 2026 dhe te gjitha takimet miqesore te KOMBETARES SHQIPTARE… LIVE ne kanalet SuperSport HD. Ne gjithe Europen me DigitAlb satelitor ne 16 grade ne lindje ne...
Kategori Lajmet e fundit

10 vjet NimiTV!

10 VJET NimiTV!  Platforma me e kompletuar me qindra kanale SHQIP. Partner mediatik i paketave DigitAlb, Tring, Artmotion. Kanale me te mira shqiptare, kosovare si edhe kanalet SHQIP te gjithe DIASPORES shqipfolese… Te gjitha SPORTET ne kanalet SUPERSPORT HD, TRING SPORT HD, ARTSPORT HD dhe jo vetem! Me qindra kanale te huaja pervec kanaleve shqiptare....
Kategori Lajmet e fundit

NBA deri 2025, LIVE ne TRING

NBA kampionati me i famshem i basketbollit deri 2025, LIVE ne TRING DIGITAL… Takimet me spektakolare do i ndiqni edhe 3 vite e tjera vetem ne kanalet TRING  SPORT HD. Zgjidh TRING dhe EJA ME KAMPIONET! Bli online dhe perfito 6 muaj DHURATE abonim START (35 kanale). Kliko ne http://albasat.tv/product/set-tring-dekoder-karte-3-mujor dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE! 59 kanale ne Hellas Sat...
Kategori Lajmet e fundit

NimiTV ne Greqi

NimiTV platformen me te madhe IPTV e gjeni ne te gjithe Europen. Ne Greqi EKSKLUZIVISHT  e gjeni ne qender te Selanikut. Per te gjithe SHQIPTARET qe jetojne ne DIASPORE kudo ku ndodhen. Distributor ZYRTAR i NimiTV albaSAT SHOP… NimiTV eshte partner MEDIATIK i DigitAlb, TRING, ARTMOTION dhe jo vetem… albaSAT SHOP RRUGA: ODISSEOS 6, KATI I...
Kategori Lajmet e fundit

MOTO GP ne TRING…

MOTO GP (MOTO 2, 3, GP) garat e shpejtesise emocionuese tashme ne kanalet TRING SPORT HD. SUPER OFERTE per set-in me 3 muaj abonim dhe DHURATE dekoder HD. Shpejto prane albaSAT SHOP  dhe perfito! Bli online dhe perfito OFERTEN SPECIALE… kudo ku jeton ne DIASPORE ne te gjithe Europen. MOTO GP, por edhe evenimentet e tjera sportive mund...
Kategori Lajmet e fundit

DigitAlb SELECT

Paketa me e re e DigitAlb, paketa SELECT. Per abonimet satelitore… nje zgjidhje me shume, pervec FAMILJARE, PREMIUM dhe FILLESTARE. Me shume ZGJEDHJE me me te PREFERUARAT! Me shume kanale me shume larmishmeri zgjedhjeje. Me cmim me te lire… 4 paketa abonimi me cmime te favorshme per te gjithe familjen. Shume kanale perfshire edhe sportet...
Kategori Lajmet e fundit

EJA ME KAMPIONET!

Zgjidh TRING dhe EJA ME KAMPIONET! Bli online dhe perfito 6 muaj DHURATE abonim START (35 kanale). Kliko ne http://albasat.tv/product/set-tring-dekoder-karte-3-mujor dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE! 58 kanale ne Hellas Sat 39 grade. Shijo SHQIP filma, dokumentare, emisione origjinale per femije, evente sportive dhe JO VETEM… Champions League, Serie A, NBA, MOTO GP...
Kategori Lajmet e fundit

NimiTV flet SHQIP!

Me NimiTV tashme ju keni te gjitha kanalet SHQIP kudo ku jetoni ne DIASPORE! 240 KANALE VETEM NE SHQIP! DigitAlb, SUPERSPORT, TRING, TRING SPORT, ART MOTION, me te gjitha kanalet kryesore Top Channel, Klan, Vizion Plus, abc, Klan Kosova, RTK HD, ATV, RTSH HD, Dukagjini, ALSAT Maqedoni, Kanali 10, shume kanale kosovare, por edhe te diaspores dhe jo vetem...
Kategori Lajmet e fundit

Nise FRESH… 2022!

OFERTA me e re DigitAlb per nje FRESH te ri te vitit 2022! Perfito ULJE CMIMI deri 30 % per riabonimet 6 dhe 12 mujore DigitAlb dhe PREMIUM SUPERSPORT. Shpejto prane albaSAT SHOP ose one line kudo ku jeton ne DIASPORE ne http://albasat.tv/digitalb.
Kategori Lajmet e fundit
1 2 13
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X