15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Shopping Tips

OFERTA DigitAlb OTT MAJ/QERSHOR

Perfitoni ULJE CMIMI me riabonimet DigitAlb OTT per paketat FAMILJARE, PREMIUM dhe SHQIP. Mos e humbisni shansin e madh… vetem gjate muajve  MAJ – QERSHOR! Qindra kanale perfshire sportet me elitare… Perballjet e Kombetares SHQIPTARE, KOSOVARE, KAMPIONATET ME TE MIRA NE EUROPE. Argëtohu maksimalisht me gjithçka që ofron aplikacioni APP DigitAlb. Të gjitha kanalet televizive, Video on...
Kategori Lajmet e fundit

MOTO GP, LIVE ne TRING

MOTO GP, gara marramendese e shpejtesise, LIVE per sezonet 2023, 2024, 2025 vetem ne platformen TRING DIGITAL (satelitor, OTT, MOBILE). Shoferet me te famshem pjese e garave me spektakolare anembane botes. Ndiqe ne kanalet TRING SPORT HD se bashku me evenimentet me elitare… Champions League, SERIE A, NBA, Kampionetet portugez, turk dhe jo vetem! Shkartko...
Kategori Lajmet e fundit

Paketa SHQIP OTT

Paketa me re SHQIP OTT me 58 kanale… VETEM 68,9 EURO! Nga sot, date 16/3/2023 ne platformen OTT, do te jete aktive ne treg paketa e re e abonimit Shqip 12 muaj, e cila permbledh te gjitha kanalet televizive shqiptare, qe transmetohen ne platformen DigitAlb OTT, si dhe kanale te tjera. Kjo pakete eshte krijuar per shkak te...
Kategori Lajmet e fundit

KLANI IM APP

Ndiq LIVE, 26 kanale televizive, 5 radio Me Klani iM APP mund të shihni të gjitha kanalet e platformës me cilësinë maksimale të transmetimit. Aplikacioni Klani iM mund ta përdorni edhe për te degjuar radiot me muziken dhe emisonet e përzgjedhura për ju! Cilesi maksimale HD Quality (1080p), të gjithë kanalet transmetohen me definicionin më të...
Kategori Lajmet e fundit

PREMIUM CHANNEL

Kanalet PREMIUM CHANNEL dhe PREMIUM TRAVEL tashme i gjeni ne platformat DigitAlb, TRING DIGITAL dhe TIBO TV. PREMIUM MEDIA është një grup mediatik me ide novatore në koncept edhe në përmbajtje, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajon… Gjeni kanalin PREMIUM CHANNEL ne platformat ne DigitAlb, TRING, TIBO. Si edhe kanalet PREMIUM CHANNEL  dhe PREMIUM TRAVEL ne TRING OTT. Gjithashtu Radio Travel 104.6...
Kategori Lajmet e fundit

BB VIP ne DigitAlb

BIG BROTHER ALBANIA VIP,  orë LIVE me 2 kanale të dedikuara, vetëm në DigitAlb tokësor, satelitor dhe ne smart TV me aplikacionin DigitAlb OTT. Nese ke smarttv shkarko APP ne Play Store ose ne smartphone apo tablet. Shpejto prane albaSAT SHOP ose online kudo ku jeton ne DIASPORE ne http://albasat.tv/digitalb.  
Kategori Lajmet e fundit

DigitAlb FESTIV!

DigitAlb ne muajin e FESTAVE TE FUNDVIIT, LIVE me spektakël dhe argëtim për të gjithë familjen. Përfito nga oferta për abonimet 12 mujore me ULJE CMIMI  𝗱𝗲𝗿𝗶 -𝟳.𝟬𝟬𝟬 𝗟𝗲𝗸𝗲̈, KUDO ku jetoni ne  EUROPE! Paketa me e mire me 2 kanalet KOMBETARE TOP CHANNEL HD dhe KLAN HD si dhe dhjetra kanale tematike perfshire RTSH HD dhe RTSH SPORT. Sigurisht edhe 7 kanalet SUPERSPORT HD dhe EUROSPORT HD. Shpejto prane albaSAT SHOP ose one line kudo...
Kategori Lajmet e fundit

ARGETIMIN… E VENDOS TI!

ARGETIMIN e vendos TI… OFERTA SPECIALE E FESTAVE TE FUNDVITIT. Perfito FALAS dekoderin OTT HYBRID me abonimin 12 mujor. 135 kanale perfshire VOD (Vide On Demand) sherbimi i ngjashem me NETFLIX me qindra filma, dokumentare, seriale, femije, seriale pa fund, qe pasurohen cdo jave me evenimente te reja… Tring TV OTT është një platformë interaktive e cila...
Kategori Lajmet e fundit

Muaji i festave me Super ULJE!

DigitAlb mbush muajin me emocione, spektakël dhe argëtim për të gjithë familjen. Përfito nga oferta për abonimet 12 mujore me ULJE CMIMI  𝗱𝗲𝗿𝗶 -𝟳.𝟬𝟬𝟬 𝗟𝗲𝗸𝗲̈, përgjatë muajit më festiv të të gjithë shqiptarëve KUDO ku jetojne! Paketa me e mire me 2 kanalet KOMBETARE TOP CHANNEL HD dhe KLAN HD si dhe dhjetra kanale tematike perfshire...
Kategori Lajmet e fundit
1 2 3 15
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X