15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Shopping Tips

Sezoni ri TiBO IPTV

Vetem me 139 euro ne vit, ju shijoni mbi 150 kanale (DigitAlb) paketa fillestare, por edhe dhjetra kanale shqiptare te rajonit ne paketen TiBO FAMILJARE. Tre paketa qe perfshijne gjithcka, sigurisht SuperSport HD dhe Eurosport HD. Platinium, Gold dhe Familja Plus. Beni zgjedhjen tuaj. Kryeni blerje on line ne albaSAT SHOP!
Kategori Lajmet e fundit

DigitAlb oferte dhe BB 9

Ecni së bashku në dyqanet tona dhe Përfitoni: ULJE ÇMIMESH në Paketat 3 e 12 mujore, Deri në 5,000 Lekë BIG BROTHER ALBANIA 1,990 lekë, FALAS Si dhe DHURATA fantastike nga; Hotel Rogner, Odisea Travel, Nobis wellness Center, QTU dhe GoTech. Ekskluzivisht nga DIGITALB, për Festën e Gruas, me 8 Mars Rogner: Një natë akomodim...
Kategori Lajmet e fundit
1 14 15
BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X