15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

10 vjet NimiTV!

10 vjet NimiTV!

10 VJET NimiTV! 

Platforma me e kompletuar me qindra kanale SHQIP. Partner mediatik i paketave DigitAlb, TRING, Artmotion.

Kanale me te mira shqiptare, kosovare si edhe kanalet SHQIP te gjithe DIASPORES shqipfolese…

Te gjitha SPORTET ne kanalet SUPERSPORT HD, TRING SPORT HD, ARTSPORT HD dhe jo vetem!

Me qindra kanale te huaja pervec kanaleve shqiptare. VOD, video on demand dhe sherbime te tjera.

Tashme me logo te re dhe paketen PRIME. Me cmim promocional per abonimin 6 mujor. DigitAlb, Tring, Artmotion pjese e paketes PRIME.

Vizito www.albasat.tv dhe informohu!

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X