15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

DigitAlb 2022 – 2028

DigitAlb 2022 – 2028

LIVE, vetem ne platforma DigitAlb 2022 deri 2028 te gjitha takimet e Kombetares sone, por edhe asaj Kosovare.

UEFA NATION LEAGUE, EUROPEAN QUALIFIERS, EURO 2024, EURO 2028, Kualifikuese Boterori 2026 dhe te gjitha takimet miqesore te KOMBETARES SHQIPTARE…

LIVE ne kanalet SuperSport HD.

Ne gjithe Europen me DigitAlb satelitor ne 16 grade ne lindje ne satelitin EUTELSAT W2.

Ndiqini te gjitha takimet edhe ne paketa IPTV,  NimiTV  ne te gjithe EUROPEN kudo ku jetoni ne DIASPORE!

Gjithashtu edhe ne platformen ART MOTION (KOSOVE).

Bli on line ne  www.albasat.tv kudo ku jeton ne EUROPE…

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X