15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

NDIZ TE ARDHMEN me TRING OTT!

NDIZ TE ARDHMEN me TRING OTT!

Platforma TRING DIGITAL tashme me nje APP (aplikacion) per ANDROID dhe IOS.

Nje aplikacion modern si TRING TV APP,  qe ju ben te mundur te ndiqni KUDO KU JETONI NE DIASPORE TRING DIGITAL.

OTT sherbimi me i ri  pra nepermjet inernetit ne smarttv, smartphone apo tablet.

Me qindra tashme mund ti ndiqni fare lehte me aplikacionin e ri TRING TV APP.

Një dekoder i vetëm për të parë të gjithë kanalet e paketës Tring, plot 140 kanale, kanale tematike me një katalog të larmishëm të çdo zhanri, të gjitha kanalet kombëtare, për të cilat nuk nevojitet një dekoder i dytë në shtëpi, kanalet sportive, me paketën sportive më prestigjioze dhe ekskluzive në vend, që përfshin Uefa Champions League, Serie A, NBA, Moto GP, si edhe kampionate të tjera të rëndësishme, por edhe kanalet kryesore ndërkombëtare, informative dhe gjeneraliste.

Risia e TRING nuk mbaron me kaq, pasi TRING OTT nuk është i disponueshëm vetëm nëpërmjet dekoderit, por mund të shkarkohet në të gjitha pajisjet “inteligjente” që ne përdorim çdo ditë: çdo pajisje me akses në internet, me sistem operativ Android ose iOS, si televizorë, telefonë, tablete apo edhe në website, duke qenë pranë jush kudo në botë, në çdo moment të ditës.

 Mund të përdoret njëkohësisht në 3 pajisje dhe secili mund të ndjekë programe të ndryshme, gjithmonë me alternativën e kontrollit prindëror.

Cilesi maksimale dhe shumellojshmeri kanalesh. KANAL D, NOVELAS HD, SERIES HD kanalet e serialeve me te mira…

Dhe mbi te gjitha SPORTI, LIVE me CHAMPIONS LEAGUE, SERIE A, NBA, MOTO GP dhe jo vetem! Kampionatet Turk, Skocez, Potrugez etj …

 

Gjithcka e gjeni prane albaSAT SHOP dhe online ne  www.albasat.tv  kudo ku jeton ne EUROPE…

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X