15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

NBA deri 2025, LIVE ne TRING

NBA deri 2025, LIVE ne TRING

NBA kampionati me i famshem i basketbollit deri 2025, LIVE ne TRING DIGITAL…
Takimet me spektakolare do i ndiqni edhe 3 vite e tjera vetem ne kanalet TRING  SPORT HD.
Zgjidh TRING dhe EJA ME KAMPIONET!
Bli online dhe perfito 6 muaj DHURATE abonim START (35 kanale).
Kliko ne http://albasat.tv/product/set-tring-dekoder-karte-3-mujor dhe bli lehtesisht… kudo ku jeton ne DIASPORE!
59 kanale ne Hellas Sat 39 grade ne 2 frekuenca…
Shijo SHQIP filma, dokumentare, emisione origjinale per femije, evente sportive dhe JO VETEM…
Champions League, Serie A, NBA, MOTO GP, kampionatet turk, portugez, skocez, Youth League etj.
Me dy abonime START (35 kanale) dhe EXTRA (59 kanale).
Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X