15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

KLANI IM APP

KLANI IM APP

Ndiq LIVE, 26 kanale televizive, 5 radio

Me Klani iM APP mund të shihni të gjitha kanalet e platformës me cilësinë maksimale të transmetimit.

Aplikacioni Klani iM mund ta përdorni edhe për te degjuar radiot me muziken dhe emisonet e përzgjedhura për ju!

Cilesi maksimale HD Quality (1080p), të gjithë kanalet transmetohen me definicionin më të lartë.

 Gjihashtu sherbimin Catch UP (7 ditë). Shikoni programin e dëshiruar deri në 7 ditë mbrapa, pa pasur nevojë që ta regjistroni atë.

APP (apikacioni) mund te shkarkohet ne smartphone iOS/Android ose ne smart tv Samsung TV/LG TV Web OS.

Ne rast se TV juaj nuk eshte smart ju duhet e pajiseni me nje box, dekoder ANDROID HD.

Mjafton një kërkim në pajisjen që përdorni dhe të instaloni aplikacionin Klani iM.

Në Klani iM do të gjeni programet e larmishme të transmetuara nga televizionet kryesore në vend…

KLAN HD, KLAN NEWS, KLAN PLUS, SCAN TV, NEWS 24, ABC HD, SYRI TV, EURONEWS, A2, CNA, RTSH 1, KLAN MUSIC etj jane disa nga kanalet e platformes KLANI IM.

Per cdo informacion vizito www.albasat.tv.

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X