15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Paketa SHQIP OTT

Paketa SHQIP OTT

Paketa me re SHQIP OTT me 58 kanale… VETEM 68,9 EURO!

Nga sot, date 16/3/2023 ne platformen OTT, do te jete aktive ne treg paketa e re e abonimit Shqip 12 muaj, e cila permbledh te gjitha kanalet televizive shqiptare, qe transmetohen ne platformen DigitAlb OTT, si dhe kanale te tjera. Kjo pakete eshte krijuar per shkak te kerkesave te shumta nga tregu, (vecanerisht nga klientet jashte Shqiperise).

Karakteristikat e paketes se re Shqip 12 Muaj jane si me poshte:

KANALET E PAKETES si me poshte :

Nr. Reference Kanali
1 TCH
2 TCH +6
3 Top News
4 T
5 RTSH Shqip
6 My Music
7 Klan Kosova
8 BBVIP1
9 BBVIP2
10 Premium Channel
11 Seriale Turke
12 Filmbox Premium
13 Klan Music
14 Klan News
15 Klan Macedonia
16 Klan Plus
17 Klan HD
18 Klan HD +6
19 ABC
20 Ora News
21 Ora HD
22 A2 CNN
23 News 24
24 Fax News
25 MCN
26 Scan TV
27 Report TV
28 Euronews
29 Info 24
30 Syri TV
31 RTV21
32 KTV
33 T7
34 Zico
35 First
36 RTK-1
37 ATV
38 Dukagjini
39 Kanal 10
40 RTV21 M
41 Alsat M
42 Star Plus
43 RTSH 1
44 RTSH Shkolle
45 Zjarr
46 Panorama
47 Docubox HD
48 Fast’n Fun Box HD
49 Fight Box
50 RTSH Sport
51 Melody TV
52 Supersonic
53 STV Folk
54 INTV
55 Dorcel XXX HD
56 Dorcel HD
57 Playboy HD
58 X1
Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X