15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

MOTO GP, LIVE ne TRING

MOTO GP, LIVE ne TRING

MOTO GP, gara marramendese e shpejtesise, LIVE per sezonet 2023, 2024, 2025 vetem ne platformen TRING DIGITAL (satelitor, OTT, MOBILE).

Shoferet me te famshem pjese e garave me spektakolare anembane botes.

Ndiqe ne kanalet TRING SPORT HD se bashku me evenimentet me elitare… Champions League, SERIE A, NBA, Kampionetet portugez, turk dhe jo vetem!

Shkartko APP (aplikacionin) ne Google Play STORE ose IOS  dhe ndiq, LIVE 140 kanale si edhe 8 kanale sportive perfshire 6 kanale TRING SPORT HD, RTSH SPORT, SUPER TENNIS.

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X