15 49.0138 8.38624 http://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

MOTO GP ne TRING…

MOTO GP ne TRING…

MOTO GP (MOTO 2, 3, GP) garat e shpejtesise emocionuese tashme ne kanalet TRING SPORT HD.
SUPER OFERTE per set-in me 3 muaj abonim dhe DHURATE dekoder HD.
Shpejto prane albaSAT SHOP  dhe perfito!
Bli online dhe perfito OFERTEN SPECIALE… kudo ku jeton ne DIASPORE ne te gjithe Europen.
MOTO GP, por edhe evenimentet e tjera sportive mund ti ndiqni edhe ne platforma  TiBO TV OTT IPTV.
58 kanale ne Hellas Sat 39 grade. Shijo SHQIP filma, dokumentare, emisione origjinale per femije, evente sportive dhe JO VETEM…
Champions League, Serie A, NBA, MOTO GP, UEFA SUPER CUP, kampionatet turk, portugez, skocez, Youth League etj.
Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X