15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

SERIE A, LIVE ne TRING!

SERIE A, LIVE ne TRING!

SERIE A, LIVE ne TRING sezonet 2024-2029

Çdo premtim është borxh! “Il Calcio” kampionati Italian i futbollit, kampionati i njëmijë e një emocioneve, ekskluzivisht në Tring për plot 5 sezonet e ardhshme. Për të gjithë abonentët, ndjekësit dhe tifozët, Tring sjell lajmin e vitit dhe njofton se ka siguruar të drejtat e transmetimit ekskluzive për pesë sezone 2024-2029, të Serie A, Coppa Italia dhe Supercup, duke sjellë kështu për të gjithë sportdashësit, bashkë me kompeticionet e tjera që zotëron, paketën më prestigjioze sportive në vend.

Të gjitha ndeshjet në Full-High Definition, të gjitha raundet, transmetime live, në platformat tokësore, satelitore dhe OTT.

Me sezonin aktual në pikën “më të zjarrtë”, beteja për titull po bëhet dita-ditës më e ashpër, thuajse e pamëshirshme. Të gjithë kanë zbritur në fushë “artilerinë e rëndë”, ekipet luftojnë “dhëmb për dhëmb” për trofeun e shumëdëshiruar, për kreun e renditjes, për një vend në kupat e Evropës, për prestigj e lavdi, apo për mbijetesë në ligën e ëndrrave.

TRING SPORT (6 kanale sport HD) ËSHTË SHTËPIA E SUPER KAMPIONËVE DHE SUPER YJEVE!

Gjeji prane albaSAT SHOP ose online ne www.albasat.tv  per me shume informacion.

Distributor ZYRTAR

TRING DIGITAL/TRING OTT

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X