15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

CHAMPIONS LEAGUE ne TRING deri 2027!

CHAMPIONS LEAGUE ne TRING deri 2027!

CHAMPIONS LEAGUE edhe 3 SEZONE (2024/2027) te tjera ne TRING DIGITAL (satelitor, tokesor, OTT).

Shijoni MAGJINE  e spektaklit me te bukur futbollistik, LIVE ne kanalet TRING SPORT HD.

Sezoni 2024-2025 do të shënojë pikënisjen e marrëveshjes së re 3-vjeçare për të drejtat ekskluzive të transmetimit të paketës të plotë, me të gjitha ndeshjet, të Uefa Champions League, Uefa SuperCup, dhe Uefa Youth League, që do të zgjasin të paktën deri në fund të sezonit 2026-2027. Mbrëmjet e mesjavës do të vishen me ngjyrat e ekipeve të zemrës, ekrani i Tring Sport, me shkëlqimin e kampionëve.

Ndiqi kanalet ne tre paketat satelitore, tokesore, por edhe ne TRING OTT…

Shkarko APP (aplikacionin) TRING OTT ne smart TV ANDROID ose ne smartphone apo tablet dhe shijo MAGJINE e  paketes TRING OTT!

Gjithcka ne SHQIP e ngjashme me NETFLIX

TRING SPORT ËSHTË SHTËPIA E SUPER KAMPIONËVE DHE SUPER YJEVE.

KUDO KU JETON ne  DIASPORE,  ne cdo cep te botes!

Gjeji prane albaSAT SHOP ose online ne www.albasat.tv  per me shume informacion.

 

Distributor ZYRTAR

TRING DIGITAL/TRING OTT

 

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X