15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Sezon SPEKTAKOLAR me DigitAlb!

Sezon SPEKTAKOLAR me DigitAlb!

Sezoni i ri sportiv 2023/2024 eshte mese SPEKTAKOLAR me DigitAlb dhe paketen PREMIUM.

Sportet me ELITARE dhe gjithashtu RIKTHIM per vitin sportiv 2023/2024 i SERIE A, kampionatit me te dashur te shqipetareve.

Por, jo vetem… KUQEZINJTE ne misionin EURO 2024 dhe NATIONS LEAGUE. Kombetarja e KOSOVES gjithashtu, LIVE ne kanalet SUPERSPORT HD.

Ndiq Premier League, La Liga, SERIE A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie, Europa League, Conference League dhe shume evenimente te tjera sportive vetem me DigitAlb. Gjithashtu KUPA  Italise, Gjermanise, Frances…

Se fundi edhe KAMPIONATI GREK (SUPERLIGA GREKE) me 2 takime cdo fund jave…

Kanalet Kombetare Top Channel dhe KLAN HD gjithashu…

Gjej gjithcka prane albaSAT SHOP ose online kudo ku jeton ne DIASPORE ne http://albasat.tv/digitalb.

Distributor ZYRATAR 

DigitAlb/SUPERSPORT

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X