15 49.0138 8.38624 https://albasat.tv arrow 0 arrow 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT OFERTË cookie-true 600
Mire se erdhet ne albaSAT SHOP! Zgjidhni paketat dhe produktet që dëshironi! Ndiqni vazhdimisht ofertat dhe lajmet e reja!

Fundviti me TRING FESTA!

Fundviti me TRING FESTA!

Fundviti 2023 si cdo here ne TRING DIGITAL me nje kanal te dedikuar FESTAVE!

Kanali TRING FAMILY behet TRING FESTA me dhjetra filma kushtuar Krishtlindjeve dhe festave te nderrimit te viteve..

Nga dt 1/12/2023 deri 6/1/2024, 24 ore filma te zgjedhur, qe do ju ofrojne ngrohtesi dhe gezim per gjithe familjen.

Shijo kanalet  e paketes TRING DIGITAL me pjate satelitore ose me ane te internetit me TRING OTT, 140 kanale per te gjitha shijet.

FALAS abonimi per smartphone dhe tablet.

1 abonim per 3 pajisje, nqs keni APP TRING OTT, pra aksesim ne 3 pajisje njekohesisht vetem me 1 ABONIM.

1 abonim per 4 pajisje, nqs keni dekoderin HYBRID TRING OTT HD, pra aksesim ne 4 pajisje njekohesisht vetem me 1 ABONIM.

Shkarko aplikaconin TRING OTT APP ne smarttv ANDROID ose merr DHURATE dekoderin HYBRID 4 K me abonimin 12 mujor!

Gjeji prane albaSAT SHOP ose online ne www.albasat.tv  per me shume informacion.

 

Kategori Lajmet e fundit

0 Komente

Lini një përgjigje

BLIJE PËR MUA

Inspektimi i Email-it

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X